Awatar użytkownika
Salamandra
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 12:39

Ukulele

05 wrz 2016, 14:16

Cześć, nie wiem czy odpowiedni dział ale zaryzykuję. :twisted: Kto nie ryzykuje, ten nie gra jak to mówią! ;)

Myślę, żeby zacząć grać na jakimś wiośle i totalnie nie mam pomysłu na czym by tu pograć - czy ukulele jest dobre do nauki? W dobrych cenach są w porównaniu do gitar chyba.:D

Awatar użytkownika
Rafal_DS
Administrator
Posty: 116
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:25

Re: Ukulele

07 wrz 2016, 13:10

Hej, jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z gitarą to raczej marny pomysł żeby zaczynać od Ukulele :) Pomimo, że to instrument strunowy to gra na nim zupełnie różni się od tradycyjnej. Na początek polecam jednak gitarę klasyczną z nylonowymi strunami.

rzuć okiem może jakaś gitarka ci podpasuje :)

http://drumstore.pl/produkty_muzyczne/g ... yczne.html

Awatar użytkownika
Harry
Posty: 39
Rejestracja: 07 kwie 2016, 17:31

Re: Ukulele

09 wrz 2016, 7:48

Cześć, nie wiem czy odpowiedni dział ale zaryzykuję. :twisted: Kto nie ryzykuje, ten nie gra jak to mówią! ;)

Myślę, żeby zacząć grać na jakimś wiośle i totalnie nie mam pomysłu na czym by tu pograć - czy ukulele jest dobre do nauki? W dobrych cenach są w porównaniu do gitar chyba.:D
Strój ukulele jest zupełnie inny niż gitary. ;)
"Drummers are conductors - we set the pace for the music - so if you're not relaxed and feeling right, the whole thing goes out the window."

Steven Adler

:ugeek:

Awatar użytkownika
Rafal_DS
Administrator
Posty: 116
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:25

Re: Ukulele

23 wrz 2016, 15:14

Cześć, nie wiem czy odpowiedni dział ale zaryzykuję. :twisted: Kto nie ryzykuje, ten nie gra jak to mówią! ;)

Myślę, żeby zacząć grać na jakimś wiośle i totalnie nie mam pomysłu na czym by tu pograć - czy ukulele jest dobre do nauki? W dobrych cenach są w porównaniu do gitar chyba.:D
Strój ukulele jest zupełnie inny niż gitary. ;)

to zależy jakie to jest ukulele :) czasem strój jest taki sam ;)

Wróć do „Gitary”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości