Polmuz Drum Throne T1

Marka Polmuz

Cena: 450,00 zł
Dostępność: Produkcja 4-6 miesięcy
Ilość

Polmuz Drum Throne T1

Kolejną odsłoną Polmuza jest osprzęt perkusyjny. Masywny i solidny stołek daje poczucie stabilności. Gumy antypoślizgowe na podwójnych nogach poradzą sobie z każdym podłożem.

Specyfikacja

  • stołek z serii Ares
  • blokada wysokości stólka
  • solidna blokada siedziska
  • wysokość minimalna 52cm
  • wysokość maksymalna 67cm
  • grubość siedziska: 10cm
  • wykończenie siedziska: skóra + welur

O marce

Polmuz - legendarna marka produkująca pierwsze polskie bębny, znana każdemu perkusiście. Firma powstała w latach 60, a jej zakłady mieściły się przy ulicy Grochowskiej 75/77 w Warszawie. Poza bębnami Polmuz produkował również przeszkadzajki i instrumenty dęte. Ostatnie bębny powstawały pod koniec lat 90, a następnie całkowicie zniknęły z rynku. W roku 2018, ekipa specjalistycznego sklepu perkusyjnego DrumStore z Gdyni postanowiła reaktywować markę Polmuz wykupując całkowite prawa do jej nazwy.

Obecnie Polmuz to wysokiej jakości zestawy perkusyjne oraz instrumenty etniczne, niczym nie odbiegające od najlepszych produktów konkurencji. Odważne wzornictwo w połączeniu ze sprawdzonymi rozwiązaniami sprawiły, że Polmuz szturmem zdobywa nie tylko Polski rynek perkusyjny, lecz także serca tych, którzy mają w pamięci swoje pierwsze bębny Polmuza.

Polmuz
POLMUZ DT3001

Komentarze

Oceń 

2022-02-04

GOOOOD!!!

Bardzo dobry stołek a i cena atrakcyjna

Oceń 

2021-12-08

najlepsze stołki w tej klasie

myślałem, że na rynku nie ma przyzwoitych alternatyw do Firsta Chaira od Tamy, ale rośnie nam na rynku poważny konkurent

Oceń 

2021-06-09

Mój tyłek i plecy lubią to

Kupiłem go do Polmuza Model 3 bo nie wiedziałem, że Tomek daje stołek w zestawie. Podstawowy bo podstawowy ale by mi póki co starczył bo nic zarzucić mu nie można. Ale Panie... jakie to cudo jest wygodne. Miałem zawsze problem z długim graniem obiema nogami, mam kiepskie mięśnie pleców i mam problem z utrzymaniem postawy, która nie powoduje ich bólu. Na tym stołku jakoś samo mi to przychodzi. Bajkowa sprawa i polecam każdemu, tym bardziej że nie jest bardzo drogi.

Oceń 

2021-05-13

Super!

kozacki! mega wygodny

Napisz swoją opinię

Polmuz Drum Throne T1

Napisz swoją opinię

  • Koszt dostawy od 9,98zł Koszt dostawy od 9,98zł
  • Zwrot towaru do 365 dni Zwrot towaru do 365 dni
  • 6 000 produktów na stanie 6 000 produktów na stanie
  • 10 000 pozytywnych komentarzy sklepu 10 000 pozytywnych komentarzy sklepu
  • 16 lat na rynku 16 lat na rynku

NASZ SKLEP WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES

UŻYWAMY INFORMACJI ZAPISANYCH ZA POMOCĄ PLIKÓW COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII W CELU DOSTOSOWANIA NASZEGO SERWISU DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB UŻYTKOWNIKÓW ORAZ W CELACH REKLAMOWYCH I STATYSTYCZNYCH. W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ MOŻNA ZMIENIĆ USTAWIENIA DOTYCZĄCE COOKIES. Więcej w Regulaminie https://drumstore.pl/content/3-warunki-korzystania-ze-strony